Profesionální vizážistka

Dita Bezděková

Profesionální vizážistka, stylistka a vlasová poradkyně a majitelka studia Design Block.

Vizážistka a stylistka

...perfektní make-up, stylový účes a dokonalé kombinace stylů oblečení, prostě celkový vzhled nejen ve filmových a reklamních rolích, při fotografování modelek, známých osobností ze showbusinessu a politiky na titulní strany známých časopisů, módní editorialy, booky, či jen pro vaše domácí portfólia milé zákaznice.

Spolupráce s fotografy: Josef Adlt, Ivan Štefko, Milan Růžička, Jakub Ludvík, Hugo Vítámvás, Ondřej Košík, Peter Widmann... ad. Vizage osobnostem: Ivana Chýlková, Bára Štěpánová, Kateřina Kornová, Josef Laufer, Milan Štaidler, Michal Kocáb...ad. Spolupráce s: Versace Praha, Josef Klír, Taiza – Osmany Lafita, Petr Lakron, Helena Bedrnová, Martin Ludvík, Terranova – Calliope, Muscle Man, TopCalss...a spoustu dalších.

Ocenění: 5.4.2103 Praha - Mistrovství ČR Make-up 2013 - 2.místo - Vícemistr ČR Make-up 2013.

Máte o služby vizážistky zájem? Kontaktujte nás!

Image maker

Proměna image ženy pro různé módní a dámské časopisy, změny ve vašem šatníku, odborné vypracování složky návrhu šatníku včetně doplňků - pro zpěváky, kapely, modelky, moderátory, businessmeny, i právě pro vás milé zákaznice...

Spolupráce na proměnách s časopisy: Žena a život, Překvapení, Hair and Beauty, Linda, Kadeřnická a kosmetiká praxe, či jen nafocení vaší proměny u profesionála.

Model a Scout

Velké zkušenosti v oblasti modellingu, především v zahraničí (od 17-24 let) nejen jako model, ale i jako booker -zařizování práce pro modelky v zahraničních agenturách a dále scout - vyhledávač nových mladých tváří pro modellingové a castingové agentury v Praze.

Dříve i vlastní škola Image v Plzni pro mladé dívky.